PRZEDSTAWIAMY

INTELIGENTNY SYSTEM PRZETWARZANIA DOKUMENTÓW

SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ
.O nas

Tworzymy system do automatyzacji procesu wprowadzania faktur, przy użyciu sztucznej inteligencji, bez potrzeby definiowana szablonów. 

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo i zadowolenie. Oferujemy rozbudowaną możliwość weryfikacji wprowadzonych faktur, a następnie ich wyeksportowania do zewnętrznych programów księgowych. 

blob-1
.JAK TO DZIAŁA?
Prześlij fakturę 
Możesz zrobić zdjęcie faktury, wysłać skan lub przekazać emaila na dedykowany adres. Obsługujemy także dedykowane rozwiązania wgrywania plików dzięki prostemu interfejsowi API.
Poczekaj na wynik
Na fakturze zostaną wykryte i oznaczone cechy kluczowe. Zostanie także uzupełniony interaktywny formularz gotowy do weryfikacji danych.
Zweryfikuj cechy
Wykryte dane potwierdzane są na podstawie białej listy przedsiębiorców. Dodatkowo sam możesz potwierdzić ich poprawność oraz wprowadzić wymagane zmiany. 
Eksportuj, archiwizuj 
Po zatwierdzeniu faktury możesz ją wyeksportować do wielu ze wspieranych programów księgowych, a następnie zarchiwizować w ramach długoterminowego archiwum dokumentów. 
Wiele Opcji Wgrywania
Zdjęcie, PDF, Załącznik Maila, Własne dedykowane rozwiązania.
Bogate Możliwości Integracji
Użyj naszego API do przetwarzania dokumentów i wykorzystaj jak tylko chcesz.
Najlepsza technologia
Sztuczna inteligencja pozwala osiągnąć wysoki poziom skuteczności, z każdą sugestią użytkownika rozpoznaje więcej. 
Wieloplatformowość
Korzystaj z naszego systemu na każdej platformie, niezależnie gdzie się znajdujesz.
.NASZE PRODUKTY
01.NOWOCZESNA KSIĘGOWOŚĆ
02.BACK OFFICE
03.FAKTORING
01.
Oscan jako zintegrowany element systemów księgowych
Oscan to rozwiązanie przeznaczone dla księgowych oraz przedsiębiorstw, które potrzebują systemu do wprowadzania otrzymanych faktur, a także ich archiwizacji. Posiada rozbudowaną opcję eksportu do różnego rodzaju systemów księgowych używanych wewnątrz firmy. Umożliwia wprowadzenie elektronicznego obiegu faktur w przedsiębiorstwie bez ponoszenia dużych kosztów.
02.
Digica jako system cyfryzacji dokumentów w dużych przedsiębiorstwach
Wydajność i efektywność to dwa kluczowe czynniki decydujące o rentowności dużych przedsiębiorstw. Produkt Digica jest platformą zbudowaną bezpośrednio na tym założeniu. Kategoryzacja, interpretacja i waloryzacja dokumentacji pozwala na znaczące oszczędności i usprawnienia w codziennych procesach biznesowych.
03.
Faktoring
Dzięki wykorzystaniu naszego silnika do cyfryzacji jesteśmy w stanie przyspieszyć w znacznym stopniu proces składania wniosków faktoringowych. Przeanalizować i zcyfryzować przesłane przez użytkownika faktury.
.SPOSOBY WDROŻENIA
API  
WŁASNA INTEGRACJA
Dodanie możliwości cyfryzacji faktury we własnym systemie poprzez wysłanie zapytania o przetworzenie faktury w dowolnym formacie.
SaaS 
ABONAMENT
Dostępne w chmurze rozwiązanie przeznaczone głównie dla mikro i mini przedsiębiorstw. Bez dostępu do rozbudowanej infrastruktury serwerowej.
On-premise
WŁASNY SERWER
Instalacja interpretatora bezpośrednio w środowisku klienta. Integracja z istniejącymi archiwami. Niestandardowe źródła faktur i już instniejąca infrastruktura.
.PAKIETY
NA POCZĄTEK
FREE

PLN0
msc
3 faktury na miesiąc
1 miesiąc archiwum
2 obsługiwane języki
1 użytkownik
Integracja z białą listą podatników
WYBIERAM
NAJCHĘTNIEJ WYBIERANY
ADVANCED

PLN999
msc
standard
+ 2000 faktur na miesiąc
API
5 lat archiwum Wsparcie 9-18
4 użytkowników
WYBIERAM
MNIEJSZE WYMAGANIA
STANDARD

PLN499
msc
Free
+
Kursy walut
100 faktur na miesiąc
1 rok archiwum Faktury wielostronicowe
Nieograniczona liczba języków
WYBIERAM.CASE STUDIES

.ZESPÓŁ

NavySol powstał jesienią 2016 roku jako grupa ambitnych i zapalonych aktywistów z polskiego środowiska IT. Od tego czasu z zrzeszenia programistów ewoluował w prężny i wydajny polski software house. Specjalizujemy się w cyfryzacji dokumentów, dostarczając innowacyjne rozwiązania, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo i zadowolenie. Głębokie zamiłowanie do technologii i wiedza w kontekście najnowocześniejszych technologi pozwalają nam tworzyć rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Respekt W codziennej pracy szanujemy wszystkich i wszystko biorące udział w procesie wytwarzania oprogramowania. Tą samą opieką i wyrozumiałością otoczymy zarówno siebie nawzajem, naszego dostawcę jak i klienta.
Pasja i zaangażowanieOtwartość na innowację, ciągła nauka i nieustanny rozwój to cechy, które pozwoliły stanowczo stanąć nam na nogi i wspierają nas w ciągłym poszerzaniu naszych horyzontów.
AmbicjaNaszym cyklicznym zadaniem jest stać się jutro lepszą firmą, niż byliśmy wczoraj. Zawsze stawiamy sobie ambitne cele, a wykonując sumiennie swoją pracę, wytrwale do nich dążymy.